https://www.traditionrolex.com/18
Výrobce surovinových hospodářství mění web a logo
  

Výrobce surovinových hospodářství mění web a logo


Světově známá a renomovaná italská společnost CEPI S.p.A., významný a velmi zkušený výrobce zařízení pro skladování, přepravu a dávkování sypkých a tekutých surovin pro různá odvětví průmyslu se neustále rozvíjí, modernizuje své výrobní procesy a snaží se vývojem nových technických řešení přizpůsobit potřebám svých klientů.
Nejnovějším počinem pro zlepšení informovanosti potenciálních klientů a komunikace s nimi jsou zcela nové webové stránky společnosti www.cepisilos.com, které poskytují velmi přehledným způsobem nejen veškeré potřebné informace o společnosti, jejich standardech a cílech a výrobním portfoliu, ale logickým způsobem navádějí případného zájemce o nové technologie ke způsobu řešení jeho problematiky, který následně může konzultovat přímo s odborníky ze společnosti CEPI nebo s odborníky z četných obchodně technických zastoupení společnosti po celém světě. Společnost CEPI S.p.A., která v brzké době oslaví 35. výročí od založení, se změnou webových stránek začala též používat inovované, modernizované logo.

Máte-li potřebu řešit ve Vaší společnosti problematiku skladování, přepravy a dávkování sypkých a tekutých surovin, můžete navštívit nové webové stránky společnosti a následně se obrátit na společnost FUTURPOL, s.r.o., obchodně technického a servisního partnera pro Českou a Slovenskou republiku.

S odborníky ze společnosti CEPI S.p.A. se můžete též v nejbližším časovém horizontu potkat od 7. do 11. listopadu na veletrhu IBIE International Baking Industry ExpositionConvention Center v americkém Las Vegas (stánek 7031), od 13. do 15 listopadu na veletrhu Anutech International FoodTec na výstavišti v indickém Novém Díllí (hala 12A, stánek A06) a od 21. do 24. listopadu na veletrhu Südback v areálu výstaviště Messe Stuttgart v německém Stuttgartu (hala 7, stánek 7B72).


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.