https://www.traditionrolex.com/18
Babišův chléb Paroubkovi nechutná?
  

Babišův chléb Paroubkovi nechutná?


Jiří Paroubek, novopečený předseda politické strany “Národní socialisté – Levice 21. století”, započal svou další (kolikátou již?) roli na českém politickém jevišti opravdu typicky. Jeho výroků bohužel nezůstala ušetřena ani, dosud tak poklidná a někdy téměř až pasivní, mediální zóna českých pekařů a pekáren...
Hned po svém zvolení se oranžový gigant neváhal obout do svého nového politického oponenta Andreje Babiše se slovy „Chléb z babišových pekáren jím málokdy s chutí druhý den“, když následně ještě dodal “to je příspěvek pana Babiše lidu této země.“. Nu což, do gastronomického svědomí a svobody slova tomuto politikovi sahat nelze, nicméně o jeho diskutabilním příspěvku lidu této země na poli ekonomickém, justičním a politickém nechť si laskavý čtenář, jako občan z “lidu této země” udělá svůj názor sám.

Reakce neméně sebevědomého kapitána agrochemického holdingu Agrofert a přináležících pekáren společnosti Penam na sebe nedala dlouho čekat.

Ukázalo se totiž, že pan Paroubek byl v červnu v Babišových pekárnách na exkurzi. Navštívil konkrétně supermoderní pekárny Zelená louka v Herinku, které patří právě společnosti Penam.

 

foto: ANO 2011

 

Tam bylo o něj přátelsky postaráno a dřívější sociálně-demokratický premiér naší země neskrýval své nadšení a spokojenost, jak je patrné i z mnoha pořízených fotografií.

 

foto: ANO 2011

 

Svou návštěvu pak popsal i na svém webu. “Jedná se o nejmodernější pekárnu ve střední Evropě“, píše Paroubek. O špatném chlebu, či jakýchkoliv jiných nelibostech, ani slůvko. Čím to? V chlebu tu Paroubkův problém jistě nebude. Ten bude mít spíše v Babišově iniciativě ANO 2011. Ta se asi Paroubkovi zajídá mnohem více, než chléb z Penamu.


Zaujal vás článek?   


Autor: Pavel Fojtík

Babišův chléb Paroubkovi nechutná?

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.