https://www.traditionrolex.com/18
Čeští pekaři se představí v Dubaji
  

Čeští pekaři se představí v Dubaji


Firma Semix Pluso patří k českým producentům potravin, kteří se od zítřka zúčastní veletrhu Gulfood v Dubaji. Akce se koná od 8. do 12. února a českou účast na nejvýznamnějším potravinářském veletrhu v arabském světě koordinuje ministerstvo zemědělství.
Společnost Semix Pluso se ve Spojený arabských emirátech představí se svým sortimentem celozrnných cereálií, směsí na výrobu chleba a pečiva, cukrářských specialit a moučníků. Společně s ní do Dubaje vyrazili také výrobci a obchodníci instantních směsí, mléčných výrobků a čajů.

Podle ministra zemědělství Mariana Jurečky hodlá jeho resort podporovat vývoz českých potravinářů „Plánujeme zvýšit podíl našeho spolufinancování účasti tuzemských firem na zahraničních veletrzích. Chceme jim také pomoct s překlady a poskytovat jim informace o stavu legislativního prostředí v zemích, do kterých by chtěly vyvážet,“ uvedl ministr Jurečka.

Semix Pluso je českou společností produkující BIO produkty včetně celozrnných cereálií. Do jejího portfolia dále patří směsi a náplně určené pro výrobu chleba, pečiva a moučníků pro pekaře, cukráře, gastro provozy i konečné spotřebitele. K jejím klientům patří například velkoobchody a potravinářské řetězce. Další informace o firmě je možné získat na jejím webu.

Podle Hynka Jordána z ministerstva zemědělství bude český stánek místem obchodních jednání s potenciálními odběrateli, marketingovými firmami i pořadateli veletržních prezentací.

Minulý ročník Gulfoodu přilákal 81 tisíc odborníků ze 170 zemí, kterým se prezentovalo 4 500 vystavovatelů ve 110 národních pavilonech.


Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.