Diamant najdeme jinde!
  

Diamant najdeme jinde!


Společnost DIAMANT CZ, spol. s r.o. se přestěhovala do nových prostor skládajících se z moderně vybaveného školicího a pekařského centra, administrativní a skladové části. Tak se tam jdeme podívat!
V dnešní aktualitě se podíváme na akci „kulový blesk" do známé firmy Diamant. 26.6.2010 se totiž za přítomnosti návštěvy z mateřské firmy Diamant Nahrungsmitel GmbH a členů manažerské divize "back convenience" holdingu Wil. Werhahn KG, do jehož skupiny patří společnosti Plange, GB Plange a Diamant, konalo oficiální otevření nového sídla společnosti DIAMANT CZ, spol. s r.o. v Klíčanech u Prahy.

Prvními návštěvníky z řad odborné veřejnosti, kteří do nového sídla v Klíčanech zavítali, byli zástupci pekárny Kabát a Prima Pečivo. 14.7. se navíc konal i odborný seminář, na kterém technologové společnosti Diamant představili novinky ze sortimentu a připomněli pekařský program představený na letošním ročníku veletrhu ÖBA - DIE GENUSS v rakouském Welsu. Firma Diamant totiž výrazně podporuje i odborné vzdělání mládeže a nabízí ve svých prostorách možnost přednášek pro učně a žáky středních odborných škol, stejně jako technologickou podporu při jejich odborném výcviku.

Závěrem podotýkáme, že firma DIAMANT CZ působí na českém trhu již 12 let jako přední dodavatel směsí pro pekaře a cukráře. Podnětem ke stavbě nového sídla bylo strategické rozhodnutí mateřské firmy Diamant Nahrungsmittel GmbH z rakouského Welsu pro posílení pozice na českém trhu a zároveň potřeba vlastních prostor dokumentovaná kontinuálním nárůstem obratu za poslední roky.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Diamant najdeme jinde!
Diamant najdeme jinde!
Diamant najdeme jinde!

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.