Diosna rozšiřuje nabídku služeb a servisu v České republice a na Slovensku
  

Diosna rozšiřuje nabídku služeb a servisu v České republice a na Slovensku


DIOSNA Dierks & Söhne GmbH, přední světový výrobce strojů a systémů pro přípravu kvasů, hnětení těsta a granulačních jednotek oznamuje, že rozšiřuje své služby v České republice a na Slovensku.
"Rozšiřujeme naše lokální servisní zastoupení v České republice, abychom mohli našim zákazníkům v pekárenském a potravinářském průmyslu nabídnout širokou škálu vysoce kvalitních služeb. Filozofií společnosti DIOSNA je především dostupnost služeb pro naše zákazníky, proto jsou nyní k dispozici servisní střediska v našich závodech v Liberci a Krásné Lípě." Petr Boček, ředitel CS, Česko.
Široká nabídka služeb sahá od technologického servisu přes řízení kvality a poprodejní servis až po semináře a webináře.

O společnosti DIOSNA - kvalita Made in Germany

Společnost DIOSNA se specializuje na mísicí, sušicí, granulační, fermentační a hnětací zařízení pro zdravotnický a potravinářský průmysl. DIOSNA Doughexpert zajišťuje kompletní výrobu těsta, dávkování a předpřípravy těsta, DIOStart zase předzpracování těsta, proces míchání a přepravu - a tím zajišťuje nejdůležitější procesy v pekárenském průmyslu. Spojením biotechnologie DIOStart a strojírenských technologií pro přípravu a míchání těsta dosahujeme vlastností těsta, které vedou k nejlepší chuti, konzistenci a perfektnímu procesu míchání. Jako expert na míchání a granulaci umožňuje DIOSNA svými granulačními a sušicími zařízeními dosáhnout velmi rychlých a homogenních výsledků míchání.

 

FOTO: archiv společnosti DIOSNA Dierks & Söhne GmbH


Zaujal vás článek?   


Autor: Tisková zpráva

Diosna rozšiřuje nabídku služeb a servisu v České republice a na Slovensku

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.