https://www.traditionrolex.com/18
Husinecká pekárna láká zákazníky do nové prodejny s kavárnou
  

Husinecká pekárna láká zákazníky do nové prodejny s kavárnou

Témata: pekárna

Husinecká pekárna otevřela v úterý 14. března novou prodejnu, ke které patří i malá kavárna, kde si hosté mohou od 7 do 18 hodin vychutnat třeba máslové rohlíčky spolu s kávou či šálkem čaje. Husinecké pečivo je poctivé a takové jaké bývávalo před mnoha lety, křupavé, jedinečné a voňavé.
Historie Husinecké pekárny se začala psát již na podzim roku 1954 a za roky své existence zažila lepší i horší časy. Současný majitel Miloslav Čermák se pekárny ujal v roce 2021 a dopřál jí rozsáhlou rekonstrukci i nové vybavení. Peče se však v původní renovované parní peci.
Poprvé se pec rozpálila 14. listopadu 2022. Začínalo se asi ve čtyřech nebo pěti lidech a po pár měsících se na chodu pekárny a prodejny podílí téměř 30 zaměstnanců.
Majitel pekárny se stará ještě o další tři pobočky. Kromě Husince to jsou ještě dvě v Budějovicích a jedna v Prachaticích.

Husinecký chléb koupíte i na trzích či internetu

Pekárna Husinecký chléb nabízí svým zákazníkům výběr z 12 druhů čerstvého chleba, 40 druhů slaného pečiva, 60 druhů sladkého pečiva a k tomu třeba i obložené bagety nebo hamburgery. Kromě prodejny si zákazníci mohou pečivo koupit i na farmářských trzích, které se konají každý pátek u budějovického Terna nebo mohou navštívit e-prodejnu a nakoupit si z pohodlí domova.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Husinecká pekárna láká zákazníky do nové prodejny s kavárnou

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.