Klíčem k úspěchu pekárny AVOS jsou poctivé suroviny
  

Klíčem k úspěchu pekárny AVOS jsou poctivé suroviny


Kroměřížská pekárna AVOS si zakládá na výrobě podle tradičních receptur a s využitím poctivých surovin. Jejich úspěšná strategie se odráží v mnoha oceněních a především v široké síti odběratelů, kterých je pouze na Kroměřížsku více než dvě stě. Podívejte se na klíč k úspěchu pekárny AVOS.
Historie pekárenské společnosti AVOS a.s. sahá do roku 1990. Pekárna tak patří mezi nejstarší porevoluční pekařství ve Zlínském kraji. Zanedlouho po vzniku se společnost rozrostla o tři samostatné provozovny, které zahrnovaly výrobu jemného pečiva, rohlíků a chleba a také cukrářskou výrobu. V roce 1997 investovala společnost AVOS do pořízení vlastní budovy, do které postupně přesunula cukrářskou i pekařskou výrobu.

Soustředění výrobních provozů do jednoho místa a modernizace technologií umožnily pekárně nejen zefektivnit výrobu, ale také pružně reagovat na požadavky zákazníků.

 

Pekárna zásobuje více než dvě stě odběratelů

Od svého vzniku se pekárna AVOS zaměřila na Kroměřížsko.  Nyní pekárna dodává své produkty do šesti vlastních prodejen a přibližně do dalších dvou set obchodů. Pekárna dále dodává více než dvacítce odběratelů mimo okres Kroměříž. Ostatních patnáct výrobců pečiva, kteří v regionu působí, považuje předseda představenstva AVOS a.s. Miloslav Dedek za partnery na trhu, které je nutné respektovat.

 

Základem jsou tradiční receptury a poctivé suroviny

Pekařství AVOS doprovází motto „Tradice, která chutná“. I díky mottu, ale hlavně pro spokojenost zákazníků si zakládají na výrobě podle původních receptur. A přitom nepodléhají trendům snižování podílu tradičních surovin. Podle slov Miloslava Dedka pečou chléb z třístupňově vedeného kvasu. Cukrářská výroba se neobejde bez nejkvalitnějších tuků, především poctivého másla, čerstvých vajec a kvalitního rumu. Předseda představenstva společnosti AVOS a.s. dále dodává, že při výrobě nepoužívají žádné konzervanty.  

Pekárenská společnost AVOS si zároveň zakládá na férovém vztahu k zákazníkům, kdy spotřebitel nesmí být za žádných okolností klamán. „Když je v názvu máslový výrobek, musí být při výrobě použito máslo a ne náhražka. Do vánoček dáváme 20 % másla a přes 6 % tuku do rohlíků. Raději strpíme stížnosti, že jsou naše výrobky drahé, než bychom „šidili“ recepturu,“ uzavírá Miloslav Dedek.

 


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Klíčem k úspěchu pekárny AVOS jsou poctivé suroviny

 MiraChili Reaguj

Miranda Lambert is my favourite country singer. She is young, beautiful and charming woman in her 30s. Her strong voice takes me away from all issues of this planet so I start enjoy my life and listen songs created by her mind. Now the singer is on a Roadside Bars & Pink Guitars Tour started in September of 2019 featuring Tenille Townes, Caylee Hammack and others. The concerts scheduled for the whole 2019, up to the end of November. Ticket prices are moderate and available for all men and women with different income. If you are a country music lover as me, then you must visit at least one of her concert. All tour dates are available at the mirandalambertconcertdates. Open the website and make yourself familiar with all Miranda Lambert concerts in 2020!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.