https://www.traditionrolex.com/18
Na bicyklech jezdí nejrychleji pekaři z Pardubic
  

Na bicyklech jezdí nejrychleji pekaři z Pardubic


Reprezentanti Pardubické pekárny ze skupiny United Bakeries ovládli závod pekařských družstev na tradičním mistrovství pekařů v cross country horských kol v Leštině a obhájili prvenství z roku 2012. Opět triumfovala sestava Marek Škoda, Radim Kramář a Milan Faltys. Serveru Pekařské technologie to potvrdil mluvčí skupiny Jaroslav Pomp.
Pardubické pekaře na stupně vítězů doprovodily týmy Jizerských pekáren a smíšená sestava Pekaři I, čtvrté bylo družstvo týmu Semix a pátý skončil tým United Bakeries II.

Dvanáctičlenná reprezentace United Bakeries letos vybojovala, stejně jako loni, čtyři umístění na podiu a dala o sobě pořádně hlasitě vědět. V závodě mladších pekařů za vítězným Romanem Palgutou z Pekařství Samek Náchod získal stříbro Marek Škoda a bronzovou medaili vybojoval Radim Kramář, v závodě starších pekařů nad 50 let obhájil loňské druhé místo Jaromír Rumplík z Brna, který nestačil jen na Romana Pospíšila z týmu Omega.cz.na snímku vítězná cyklistická stáj United Bakeries


Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.