https://www.traditionrolex.com/18
Nejlepším juniorem v pekařině je Magdalena Vondráková
  

Nejlepším juniorem v pekařině je Magdalena Vondráková


Studentka třetího ročníku Střední školy potravinářství a služeb v Pardubicích Magdalena Vondráková zvítězila v soutěži Nejlepší pekařský junior roku 2013. Akce se letos uskutečnila v polovině dubna již poosmnácté.
Hostily ji právě Pardubice, kam se sjelo devět nejlepších mladých pekařů z celé republiky. Porota posuzovala jejich dovednosti při výrobě chleba, běžného pečiva, vánoček a koláčů.

Cílem soutěže je nejen porovnat dovednosti nejlepších juniorů v oboru, ale rovněž přispět k růstu jejich zručnosti a dovedností. Účastníci soutěže se během klání mohou učit jeden od druhého a přijímat také zkušenosti zkušenějších kolegů, kteří jejich dílo posuzují. V neposlední řadě soutěž přispívá k hrdosti mladých řemeslníků na jejich příslušnost k oboru.

Právě hrdost na toto řemeslo může pomoci překonat pekařům nelehké období celého odvětví, které je poznamenáno zvýšením cen mouky po loňské sklizni obilí a rostoucími náklady na energie a pohonné hmoty. Výsledkem je obtížná situace řady majitelů pekáren a omezená možnost zlepšovat finanční ohodnocení schopných as šikovných zaměstnanců.


Zaujal vás článek?   


Autor: Petr HajnýV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.