https://www.traditionrolex.com/18
Nová pekárna v Liberci bude součástí přeměny bývalého obchodního centra Delta
  

Nová pekárna v Liberci bude součástí přeměny bývalého obchodního centra Delta

Témata: pekárna

Liberecký podnikatel a pekař Jiří Bláha se rozhodl zachránit budovu skomírajícího obchodního centra Delta na Revoluční ulici. Ta již brzy projde velkými změnami. Chystá se zde jakýsi „dům potravin“, který by měl začít fungovat již v březnu, nejpozději v dubnu tohoto roku, kdy bude otevřena jeho první etapa.
Součástí projektu bude vlastní pekárna a jídelna s kavárnou, ale v plánu je toho mnohem více. Původně bylo otevření předpokládáno již na podzim minulého roku, ale kvůli změnám některých norem se úpravy protáhly.

Hlavní ideou tohoto podnikatele je vytvořit obchodní dům propojující kvalitní potraviny a služby. Lidé si budou moct zajít k lékaři nebo kadeřníkovi a vše spojit s příjemným posezením u kávy, nákupem pečiva v pekárně nebo obědem v restauraci. V plánu je i pódium pro pořádání společenských akcí.

Centrum, již přejmenované na LBC, by mělo ideálně propojit svou činnost s městským společenským životem. Jiří Bláha by rád pořádal dny regionálních výrobců potravin a představit lidem blíže místní pekárny, pražírny kávy nebo pivovary. Obyvatelé Liberce se mohou těšit na dny květin nebo dny jablek. Plány to jsou jistě velmi zajímavé, uvidíme, jakého se dočkají úspěchu. Co se týče vzhledu domu, ten se také změní, měl by být časem obrostlý zelení zvenku i zevnitř.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Nová pekárna v Liberci bude součástí přeměny bývalého obchodního centra Delta

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.