Pekaři na Země živitelka 2015
  

Pekaři na Země živitelka 2015


27.8 až 1.9.2015 se na Výstavišti v Českých Budějovicích konal již 42. ročník výstavy Země živitelka. V rámci zahajovacího dne byl uspořádán „Den českých pekařů a cukrářů“. Pořádal jej Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů ČR prostřednictvím firmy Pekař a cukrář s.r.o. Partnerem akce byla společnost ZEELANDIA s.r.o. Malšice.
Na této akci jste se mohli dozvědět zajímavé informace, zasoutěžit si i se řádně pobavit. Výstava a seminář se konaly v pavilonech Z a T1. Akce byla letos na program opravdu bohatá. Co program zahrnoval?

  • Odborný seminář o obchodu a regionálních výrobcích
  • Výstavu dožínkových koláčů
  • Výstavu dodavatelů výrobků a služeb pro cukrárny a pekárny
  • 23. ročník soutěže „o nejhezčí dožínkový koláč“
  • Společenský večer

Odborný seminář, který se zde koná s úspěchem již několikátý rok, byl zaměřen na aktuální témata z oboru pro pekaře nebo cukráře, ale i širokou veřejnost a byl opravdu zajímavý. Příchozí se mohli setkat s představiteli svazu a s manažery působícími v této oblasti. Podobně zaujala i výstava mnoha dodavatelů surovin, pekařské techniky, strojů i služeb.

Jak dopadla soutěž „O nejhezčí dožínkový koláč 2015“? Tu měli v rukou již tradičně návštěvníci výstavy. Do 13 hodin mohli návštěvníci Země živitelky odevzdat hlasovací kupon a rozhodnout o vítězi. První místo získaly ze všech zúčastněných z Čech i Moravy Pekárny a cukrárny Klatovy a.s. Z druhého místa měly radost Jizerské pekárny s.r.o. Liberec a ze třetího ADÉLKA a.s. Pelhřimov.

Společenský večer byl velmi podařený, uspořádán ve stylu „Budvarfest“. Nechyběla exkurze do pivovaru Budvar, posezení v pivovarské restauraci a bohatý kulturní program. O zábavu se postaral Švejkův c.k. Kabaret.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Pekaři na Země živitelka 2015

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.