Pekaři Tour 2018 hledá cestu, jak zvýšit prestiž pekařskému řemeslu
  

Pekaři Tour 2018 hledá cestu, jak zvýšit prestiž pekařskému řemeslu


Svaz pekařů a cukrářů zahájil projekt Pekaři Tour 2018. Cílem projektu je představení záměrů a svazových priorit nečlenským pekárnám i zahájení společné diskuze. Akce Pekaři Tour 2018 postupně navštíví všechny regiony, ve kterých se pekaři mohou podělit nejen o své zkušenosti, ale především o problémy, které jejich pekárny trápí.
Jak zvýšit prestiž pekařského řemesla?

Mezi hlavní témata, která letošní Pekaři Tour 2018 přináší, jsou dvě základní otázky.  Jak zvýšit prestiž pekařského řemesla, a jak zákazníkům vysvětlit, že zdražování pečiva je přirozené a správné? Svaz pekařů a cukrářů s členskými i nečlenskými pekaři zároveň rozvíjí diskuzi na téma, jak v zákaznících rozvíjet chuť nakupovat pečivo ve specializovaných prodejnách. Jednou z možností je propagace zdravotních přínosů kvalitního českého pečiva, jedinečných vlastností i výrazně delší doby spotřeby.

Pekaři Tour navštíví všechny regiony

Pekaři Tour 2018 během celého roku navštíví všechny regiony. Tour má již za sebou návštěvu jižní Moravy a východních Čech. Osmnáctého dubna navštíví Pekaři Tour plzeňský region a 3. května Vysočinu.

Certifikační projekt pro poctivé pekaře a cukráře

Svaz pekařů a cukrářů v rámci Pekaři Tour 2018 zároveň představuje vlastní certifikační projekt, po jehož splnění získají pekaři a cukráři značku „Poctivý podnikatel v pekařském či cukrářském oboru.“ V hodnotícím systému se počítá se splněním požadavků z deseti oblastí, které vycházejí z kodexu hnutí Naši pekaři. Zájemci o získání certifikace budou podrobeni zkoumání, zda ve své marketingu nelžou zákazníkům, jak pečují o kvalitu svých produktů, zda podporují propagaci českého chleba nebo jak se chovají k vlastním zaměstnancům.

Svaz pekařů a cukrářů sdružuje výrobce, dodavatele i školy

Profesní sdružení Svaz pekařů a cukrářů podporuje firmy podnikající v pekařském a cukrářském oboru a hájí jejich zájmy. Svaz sdružuje 115 členů z řad cukráren, pekáren, potravinářských škol a dodavatelů surovin i strojních pekařských technologií.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Pekaři Tour 2018 hledá cestu, jak zvýšit prestiž pekařskému řemeslu

 esejedatjexaz Reaguj

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Without Dr Prescription Prednisone tbb.klqx.pekarske-technologie.cz.rok.wb http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

ihalapwowo Reaguj

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Prednisone lko.jqxw.pekarske-technologie.cz.trc.tc http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

oqotidogeujn Reaguj

http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/ - Prednisone Prednisone zhl.sfhw.pekarske-technologie.cz.koc.wu http://theprettyguineapig.com/prednisone-20-mg/

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.