https://www.traditionrolex.com/18
Pekařské výrobky Klasa uspěly na jedničku
  

Pekařské výrobky Klasa uspěly na jedničku


Všechny pekařské výrobky označené značkou Klasa, které loni kontrolovala Státní zemědělská a potravinářská inspekce, v testech stoprocentně uspěly. Jejich producenti dodrželi nejen zákonné normy, ale také náročnější požadavky vyžadované právě pro toto prestižní označení. Uvedl to mluvčí inspekce Pavel Kopřiva.
Státní zemědělská a potravinářská inspekce v roce 2013 prověřovala celkem 229 potravin označených značkou Klasa. Pocházely od 72 tuzemských výrobců. Pracovníci inspekce dohlíželi mimo jiné na pravidla pro udělování národní značky Klasa, k jejichž dodržování se získáním a používáním značky jednotliví producenti zavázali. „V rámci uzavřených kontrol nebyla žádná potravina vyhodnocena jako nevyhovující, při rozborech SZPI zjistila odpovídající parametry jak ve vztahu k požadavkům právních předpisů, tak ke specifickým požadavkům značky Klasa,“ uvedl mluvčí Kopřiva. Mezi kontrolovaným zbožím bylo výrazně zastoupeno pečivo, celkem ve 34 případech.


Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.