Pekařství PAUL a cyklistika jsou předurčeni k partnerství
  

Pekařství PAUL a cyklistika jsou předurčeni k partnerství


Pražská pobočka francouzského pekařství PAUL se letos stala partnerem prvního ročníku cyklistického závodu L'Etape Czech Republic by Tour de France. Závod má umožnit cyklistické veřejnosti vyzkoušet si závodit ve stylu světově známé Tour de France se svou nezapomenutelnou atmosférou. Tour de France a pekařství PAUL přitom mají společnou nejen zemi původu, ale také fakt, že těší své příznivce už víc než sto let. Tour de France letos slaví stoosmnáctý ročník a pekařství PAUL začalo svůj křupavý chléb péct dokonce před stotřicetidvěma lety, což z něj dělá nejstarší mezinárodní řetězec pekáren na světě.
PAUL v Česku

V České republice pocítili zákazníci poprvé vůni čerstvého francouzského pečiva z pekařství PAUL v roce 2008. Od té doby je láká pestrá nabídka slaných i sladkých dobrot. Kromě pečiva jsou tu k dostání i teplá jídla, polévky nebo plněné bagetky. Vše v pekárně má punc francouzských specialit.

Dokonalé spojení

Tour de France i dobré jídlo prostě k Francii neodmyslitelně patří, a proto jde v případě L'Etape Czech Republic by Tour de France a pražské pobočky pekařství PAUL o tak vyjímečné partnerství.

Pro tuto příležitost je připravena i limitované edice citrónového košíčku s ozdobou ve tvaru závodního kola, který si příznivci cyklistiky mohou dopřát od 15.8.2021 ve všech pražských prodejnách vyjma letiště.

Samotný závod se bude konat 28.8.2021 a trasa povede Českým krasem, Křivoklátskem a Berounskem. Fanoušci čekající své blízké v cíli se potom mohou občerstvit například právě u stánku pekařství PAUL nebo mohou obdarovat své závodníky stylovým citronovým košíčkem od francouzských mistrů pekařů.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Pekařství PAUL a cyklistika jsou předurčeni k partnerství

 GordonSmeaw Reaguj

>>> ? I have a small question! Where can I pick up my prize? Here? https://lnk.do/sgudib

Timothytus Reaguj

Hello Did you know that almost 60 million websites make money using Adsense? And I found that your website could not be monetized at its best. It may be the same situation for most people who want to join Google Adsense but have not met their requirements. But there is another way, even better than Google Adsense. This platform is A Google Certified Publishing Partner, and joining them is free. It can help us to increase ad revenue 50-250% If you have time, let's check them out at https://bit.ly/3WMvOdI Let’s monetize together Best regards Heather A. Davies Please accept my apologies if this message disturbs you.

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.