https://www.traditionrolex.com/18
Pekařství Paul nově rozšiřuje svou nabídku a expanduje do dalších měst
  

Pekařství Paul nově rozšiřuje svou nabídku a expanduje do dalších měst

Témata: Paul

Pekařství Paul sice změnilo po covidu své plány a na Slovensko zatím neexpanduje, ale i nadále rozšiřuje svou nabídku, pražské pobočky a těší se velké oblibě u mladé generace.
Během covidu firmu drželi nad vodou převážně stálí zákazníci. Po jeho ústupu se stali nejrychleji rostoucí skupinou zákazníků mileniálové. Ti se začali výrazně ztotožňovat se značkou Paul, rádi se prochází po ulicích s kelímkem kávy Paul, označují ji v příspěvcích na sociálních sítích a postupně přijímají značku jako svůj love brand.

Paul se snaží svým zákazníkům přizpůsobit a hlavně jim i naslouchat. Každý měsíc proto zveřejňují nový kalendář se speciální nabídkou, aby se zákazníci mohli předem těšit na vše, co je pro ně připraveno. Pravidelně také vytváří speciální menu obohacené o citronovou vodu nebo vodu z růží a ovoce, které vyrábějí přímo na pobočce.

Dalším velkým oblíbencem zákazníků se stal vajíčkový croissant. Ten vyhledávají nejen studenti, ale i lidé napříč všemi věkovými skupinami. Další novinkou je účast zaměstnanců na kurzu pečení Domácího chleba. Ten pak stačí v Paulovi připravit, upéct, rozkrájet a obložit bohatou vrstvu pastrami z Pršutérie Chovaneček a křupavými okurkami. Výhodou je, že dříve dovážené pečivo z Francie z osmdesáti procent nahradilo domácí. Kromě snídaní a svačin je možné dát si na prodejnách také oběd, a to například Asijský salát s rýžovými nudlemi nebo Pošírovaná vejce s fazolkami a slaninou.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Pekařství Paul nově rozšiřuje svou nabídku a expanduje do dalších měst

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.