Pekařství Penam revitalizuje firemní identitu: Mění obaly, grafiku i komunikaci
  

Pekařství Penam revitalizuje firemní identitu: Mění obaly, grafiku i komunikaci

Témata: penam

Pekárny Penam v současné době prochází celkovou revitalizací své značky. Po jarním představení modernizovaného loga nyní podstoupily změnu grafického designu obaly pečiva, polepy firemních vozů a kompletní změnu doznaly i webové stránky. Značka nyní více zdůrazňuje tradiční řemeslo a uzavřený koloběh surovin z polí přes vlastní mlýny až do pekáren.
Omlazení firemní značky doprovází reklamní kampaň

Značka Penam v minulých dnech prošla výrazným redesignem firemní grafiky. Úpravou a změnami prošly snad všechny stěžejní vizuální prvky. Od fontů produktových a marketingových sdělení, přes obaly potravin, webové stránky až po polepy rozvozových automobilů.

Omlazení vizuální identity je součastně podporováno intenzivní reklamní kampaní napříč všemi segmenty, nevyjímaje tištěná a digitální média včetně sociálních sítí. Součástí kampaně jsou také produktová kulinářská videa využívající produkty pekáren Penam. Jedná se převážně o tipy na netradiční využití mouky, ale i pečiva v kulinářství.

Nová komunikace cílí na poctivé pekařské řemeslo

Součástí obměny vizuální identity je také nové motto: „Pečeno s láskou z českého obilí,“ které doplňují pekařské dlaně držící pečivo. I přes veškerou automatizovanou technologii pekárenské výroby společnost Penam ve své komunikaci zdůrazňuje poctivé pekařské řemeslo. Nová identita podporuje myšlenku tradiční řemeslné výroby pečiva. Celkový dojem je navíc doplněn příběhem pečiva od zrnka obilí, přes zpracování mouky v mlýnech až po výsledný pekárenský produkt.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.