https://www.traditionrolex.com/18
Proteinový chléb a Vitacelia se staly nejlepší novinkou roku 2021
  

Proteinový chléb a Vitacelia se staly nejlepší novinkou roku 2021


Letos v květnu opět proběhla volba nejlepší novinky roku. Jednalo se již o 20. ročník prestižní soutěže Volba spotřebitelů, ve které vítězné výrobky volí přímo spotřebitelé, a to formou spotřebitelského průzkumu, který bere v potaz i faktory jako složení domácnosti respondentů. Reprezentativní vzorek má potom dle informací uvedených na webových stránkách programu čítat 4000 respondentů. Zpracování průzkumu se letos ujala světově známá společnost NielsenIQ, která je od letošního ledna aktivní i na českém a slovenském trhu.
Spotřebitelé letos hodnotili celkem 196 novinek rozdělených do 60 různých kategorií. Hodnocené produkty musely být uvedeny na trh v období od ledna 2020 do května 2021 a každá kategorie byla podmíněna účastí minimálně tří konkurenčních produktů. Dotazovaní spotřebitelé měli v případě potravin hodnotit například chuť, kvalitu, obal nebo značku.

 

Zlato za pekárenské výrobky si odnesla firma Penam

 

Pekárenský gigant Penam sklidil hned dvě ocenění. Bezlepkové pečivo z řady Vitacelia získalo první místo v kategorii bezlepkového pečiva a Proteinový chléb značky Penam zase zvítězil v kategorii fitness pečiva. Bezlepkové pečivo dle spotřebitelů vyniká svou chutí i vláčností a je prý od běžného pečiva jen stěží rozeznatelné. Proteinový chléb zase zaujal svým složením. Obsahuje semínka, hrachový i mléčný protein, a proto se může pochlubit vysokým podílem bílkovin.

 

Kdo byli konkurenti vítězů?

 

Na stránkách programu Volba spotřebitelů- Nejlepší novinka bohužel lze dohledat pouze vítěze jednotlivých kategorií a nikoliv všechny zúčastněné, a tak zůstávají konkurenční produkty i jejich počet lákavou otázkou.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Proteinový chléb a Vitacelia se staly nejlepší novinkou roku 2021

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.