https://www.traditionrolex.com/18
Soutěž o dárkové balíčky společnosti PENAM pokračuje, končí až na Silvestra
  

Soutěž o dárkové balíčky společnosti PENAM pokračuje, končí až na Silvestra


Do konce měsíce se lidé mohou zapojit do soutěže o atraktivní dárky, kterou pořádá pod názvem Deník hospodyňky společnost PENAM. Stačí odpovědět na pět jednoduchých otázek a mít trochu štěstí
Každý dvacátý účastník, který na internetových stránkách www.penam.cz napíše správné odpovědi na uvedné otázky, získá dárkový balíček. Ten obsahuje originální kuchařskou knihu nazvanou Chléb v hlavní roli a tašku s propisovací tužkou společnosti Penam. Počet výher je limitován, měsíčně vyhrává deset účastníků, jejichž odpověď splní podmínku „každé dvacáté" v pořadí. Do soutěže se mohou zapojit osoby starší 18 let s trvalým pobytem v České republice, u osob mladších je nutný písemný souhlas zákonného zástupce. Výherci budou o své výhře informováni prostřednictvím e-mailu, a to nejpozději do poloviny ledna příštího roku. Soutěž probíhá od 15. října a končí až na Silvestra. Akciová společnost PENAM se sídlem v Brně je druhou největší pekárenskou společností v České republice. Mezi její sortiment náleží pekárenské, cukrářské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.