https://www.traditionrolex.com/18
Tesco bylo opět strategickým partnerem soutěže Chléb roku
  

Tesco bylo opět strategickým partnerem soutěže Chléb roku

Témata: chléb roku

Ve středu 14. června proběhl na pardubickém výstavišti Ideon 29. ročník oblíbené pekařské soutěže Chléb roku. Soutěž je součástí pekařské slavnosti Dny chleba. Tradičně šlo o oslavu všech dodavatelů, zejména talentovaných pekařů. Již po čtrnácté se stala strategickým partnerem akce společnost Tesco Stores ČR, v jejíž prodejní síti budou vítězné chleby dostupné široké veřejnosti.
„Je pro nás zcela zásadní nabízet našim zákazníkům pečivo prvotřídní kvality z naší vlastní pekárny a našeho sortimentu. A proto jsem velmi rád, že Tesco podporuje Dny Chleba a konkrétně soutěž Chléb roku, v rámci které se každoročně setkávají pekaři z celé republiky. Rovněž si velmi vážíme našeho úspěšného dlouholeté partnerství se Svazem pekařů a cukrářů, které umožňuje distribuci vítězných chlebů mezi širokou veřejnost a podporuje produkty českých pekařů. V Tesco věříme v důležitost kvalitních potravin, a proto rádi opět podpoříme lokální dodavatele a jejich kvalitní výrobky oceněné odbornou porotou,“ řekl Pavol Halász, produktový ředitel Tesco Česká republika.

V rámci soutěže Chléb roku pekařští odborníci poměřují své výrobky v celkem pěti kategoriích. Hodnocení pak probíhá anonymně. Vítězové jednotlivých kategorií mohou používat ochrannou známku s označením Chléb roku a Chléb vynikající kvality a také možnost prodávat své výrobky prostřednictvím sítě prodejen Tesco.

„Podpory, které Tesco soutěži poskytuje již dlouhých čtrnáct let, si velmi vážíme. Dlouhodobá spolupráce s Tescem nám umožňuje nejen prezentovat nejlepší chleby a pečivo našich členů, ale také posiluje naši misi šířit osvětu o tradičním pekařství a podporovat kvalitu a rozmanitost pečiva na trhu,“ uvádl výkonný ředitel Svazu pekařů a cukrářů v ČR Bohumil Hlavatý.

K rozvoji pekařského řemesla přispívá Tesco i pomocí speciálního Programu pro učně a učnice. Do programu je zařazeno celkem šestatřiceti odborných škol a učilišť po celé České republice. Tyto školy se zaměřují také na učební obory pekař a cukrář. Studenti dochází do provozoven Tesco na praxi. Takovou možnost využilo v uplynulém školním roce této více než 540 studentů.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Tesco bylo opět strategickým partnerem soutěže Chléb roku

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.