https://www.traditionrolex.com/18
V Karlíně se otevřelo francouzské pekařství PAUL
  

V Karlíně se otevřelo francouzské pekařství PAUL

Témata: Paul

V Karlíně se otevřelo francouzské pekařství PAUL
První českou pobočku otevřelo francouzské pekařství již v roce 2018 a od té doby se velmi úspěšně rozvíjí. Pekařství se daří propojit tradice, kvalitní suroviny a prověřené řemeslné postupy s moderními trendy v oblasti gastronomie. Vedle široké nabídky sladkého a slaného pečiva a dalších pochutin, většina z 20 pražských poboček poskytuje příjemné posezení v autentickém prostředí s nezaměnitelným šarmem. Většina produktů se připravuje přímo na prodejně. Chléb, bagety nebo vyhlášená vánočka se pečou z těst s unikátní recepturou, které se z výroby rozváží na pobočky několikrát za den. Mimořádný důraz se klade i na kvalitu surovin a výběr lokálních dodavatelů.

Lokalita nové pobočky byla vybrána s nejvyšší pečlivostí. „Karlín je živá a rozvíjející se čtvrť, která má stále rostoucí počet návštěvníků, vyhledávajících zajímavé gastronomické zážitky,“ vysvětluje Filip Kubernat, ředitel sítě PAUL pro ČR a navazuje: „Jsem přesvědčený, že zde nalezneme stabilní základnu zákazníků, kteří si chtějí vychutnat kousek francouzské pohody a elegance.“ Design pobočky je přizpůsoben tzv. neoindustriálnímu stylu, který dobře ladí s původním průmyslovým charakterem čtvrti. Jeho autorem je francouzské architektonické studio Panétude, které navrhuje prodejny PAUL po celém světě.

Rozšíření pobočkové sítě bude pokračovat i v příštím roce, dodává Filip Kubernat. „Plánujeme otevření pekařství PAUL na Masarykově nádraží, které díky ambicióznímu projektu Masaryčka velmi získalo na atraktivitě a náš koncept tu tedy rozhodně nesmí chybět. Stále rozvíjíme i myšlenku na otevření první mimopražské pobočky, ale bohužel se nedaří najít odpovídající prostory, splňující naše nároky na lokalitu a zázemí.“


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

V Karlíně se otevřelo francouzské pekařství PAUL

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.