V Trnavě umí propojit služby a vytvořit komplexní a nezapomenutelný zážitek
  

V Trnavě umí propojit služby a vytvořit komplexní a nezapomenutelný zážitek

Témata: Podpažák

Je úžasné soustředit se na jednu věc a v té vynikat. Chceme-li však zákazníkovi přinést komplexní službu, která uspokojí hned několik potřeb a požadavků najednou, je třeba myslet v širším kontextu a propojit třeba hned několik služeb.
Harmonické propojení

Právě to si uvědomili v Trnavské pekárně u Zlína a propojili pekárnu, hospodu, pivovar, ubytovací zařízení a pronájem prostor pro oslavy a svatby. Zákazník si tedy může přijít jen pro pečivo k snídani nebo si objednat rovnou celou veselku, včetně ubytování a hostiny.

U zrodu této myšlenky stála hospoda, která byla postavena již v roce 1928 a od té doby se předává z generace na generaci. K hospodě v roce 2008 přibyla i stodola, která své prostory k pronájmu nabízí například svatebčanům.  V červnu roku 2014 se služby dále rozšířily o pivovárek Vraník. Budova pivovaru je po rekonstrukci a nabízí zároveň i ubytování a taneční sál.

 

Trnavská pekárna

Samotná pekárna je na pekárenském trhu již deset let a obyvatelé Trnavy si sem rádi chodí pro čerstvé pečivo. Pečou se tu různé druhy pečiva, počínaje chlebem a rohlíky a tradičními frgály konče. Vyhlášenou se však pekárna stala obzvláště kvůli trnavskému chlebu, takzvanému Podpažáku. Podpažák je křupavý kulatý dvoukilový bochník chleba upečený výhradně z českých surovin, který v roce 2021 získal ocenění Regionální potravina Zlínského kraje. V pekárně, ale i pro speciální události, si zákazník může na přání objednat i Podpažák zdobený a plněný slaninou a škvarkami.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

V Trnavě umí propojit služby a vytvořit komplexní a nezapomenutelný zážitek

 RiomondNem Reaguj

The energy massage inSoho it today skill give away bliss. The Soapy massage - on the influence on clients is meant practically unlimited available opportunities actions on bodily, and consequently, and psychoemotional state of health friends. Dear gentlemen! In school sensual massage women will hold erotic 4hands massage. Similar swedish massage, as in principle, and relaxation, influences on some area human body, this give a chance male gain strength. Systematically visiting the four hands massage for clients, you guarantee himself excellent sexual relaxation. And while, french massage and not violates practically any prohibitions, for the reason it's not about sexual contact. Как стать блогером самореализация идеи для контента и лайки

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.