Veganské dobroty v tradičním pekařství PAUL
  

Veganské dobroty v tradičním pekařství PAUL


Pekařství PAUL bylo doteď známé jako rodinná firma, která si zakládá na tradičních pekařských postupech a recepturách, které zákazníky přenesly mnohdy až sto let do minulosti. Vše dýchalo francouzskou pekařskou tradicí a receptura byla stejná v každé pobočce. Stále zde dominuje klasická francouzská pšeničná mouka, kvásek či fermentované těsto a peče se v kamenných pecích.
Veganské menu v tradičním francouzském pekařství

Čím tradičnější pekařství PAUL je, tím víc zákazníky překvapí novinky ve veganském stylu.

Ti, co upřednostňují rostlinné produkty, si zde mohou pochutnat třeba na francouzké bagetě plněné grilovanou paprikou a baby špenátem.

Hitem, který vás zasytí, je Vegan sendvič plněný veganskými párky, veganským sýrem, křupavou zeleninkou a čerstvými bylinkami.

V nabídce jsou však i pochoutky, které se vymykají běžnému repertoáru pekárny, protože neobsahují žádné pečivo. Může jít třeba o salát z černé čočky, cizrny, baby špenátu a grilované papriky se zálivkou z olivového oleje, zázvoru a máty.

I mlsné jazýčky si mají z čeho vybrat. Chuťové buňky mohou potěšit dezertem s chia semínky, kokosového pyré a mandlového mléka, který vkusně ozdobí jahody, maliny i borůvky.

 

Pekařství PAUL takto reaguje na stále rostoucí poptávku po veganských produktech, které zákazníci vyhledávají z různých důvodů. Některé motivuje etická stránka věci, jiné k tomu vede zdravotní dieta a mnozí se jen snaží jíst odlehčeně nebo chtějí zkusit něco nového.
 

Speciální označení usnadní zákazníkům orientaci

Veganské produkty jsou v pekařství PAUL označeny logem s lístkem, aby je zákazníci rychle a jasně rozeznali. Vegetariánské produkty jsou potom označeny písmenem V a produkty, které jsou připraveny dle zásad zdravého stravování, nesou logo jablka.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Veganské dobroty v tradičním pekařství PAUL

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.