https://www.traditionrolex.com/18
Vítejte ve Světě průmyslu
  

Vítejte ve Světě průmyslu


Zajímají vás novinky ze světa průmyslu? Chcete se dozvědět čerstvé informace nejen o potravinářském průmyslu, ale i energetickém, strojírenském a dalších odvětvích spojených s průmyslem? Právě na vás myslí dvouměsíčník Svět průmyslu. Svět průmyslu je vždy v obraze a drží krok s nejnovějšími trendy a informuje o všem, co je v oblasti průmyslu aktuální.
Svět průmyslu v kostce

Dvouměsíčník Svět průmyslu patří mezi přední české časopisy, které se věnují novinkám z oblasti průmyslu. Magazín je vydávaný v tištěné a digitální verzi. Pro koho je určený? Pro vedoucí pracovníky a profesionály, kteří se v oblasti průmyslu pohybují, ale také pro všechny, kteří se chtějí dozvědět informace ohledně moderních koncepcí, technologií a novinek z praxe.

Z úst těch nejpovolanějších

Svět průmyslu, vydávaný společností Smart Connections s.r.o., přináší také přínosné individuální rozhovory s lidmi, kteří ve světě průmyslu a investic patří mezi nejpovolanější. V nejnovějším vydání magazínu se prostřednictvím rozhovoru dozvíte zajímavé informace i o společnosti Futurpol, která se specializuje právě na pekařské technologie a na dodávku potravinářských průmyslových celků obecně.

Od energie k potravinám

Svět průmyslu přináší také nejnovější zprávy z oblasti potravinářského průmyslu, na který se specializuje náš server PekarskeTechnologie.cz. Články informují například o automatizaci výroby v oblasti potravinářského průmyslu, výstavbě pekáren nebo o potravinářských celcích.

Pod pokličkou potravinářského průmyslu

Dvouměsíčník Svět průmyslu se ve svých článcích věnuje v neposlední řadě firmám, které mají v oblasti potravinářského průmyslu zásadní slovo. Patří k nim nejen již zmíněný Futurpol, ale i další významné firmy, jako Strojírny Vítkovice, Safichem Group, Litobal a další.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.