https://www.traditionrolex.com/18
Značku Klasa získalo dalších 11 pekařských výrobků
  

Značku Klasa získalo dalších 11 pekařských výrobků


Tři producenti pekařských výrobků získali v listopadu letošního roku právo používat národní značku kvality Klasa. Před komisí složenou ze zástupců Ministerstva zemědělství, Potravinářské komory, Agrární komory, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy uspělo dohromady 11 pekařských výrobků.
Celkem šest výrobků před komisí obhájila Pekárna BEAS, která má své provozovny v Ličně a Letohradě. Jsou jimi závin s makovou náplní, závin s ořechovou náplní, Ličenský cop s kokosovo-kakaovou náplní , Ličenský cop s makovou náplní, Ličenský cop s meruňkovo-tvarohovou náplní a Ličenský cop s višňovo-tvarohovou náplní.

Jana Večerková ze Zlína získala právo užívat značku Klasa pro svůj Magic mix, který tvoří několik druhů slaného pečiva prodávaného ve vaničce, zníž je možné je rovnou servírovat.

Hradecká pekárna získala právo označovat značkou Klasa čtyři produkty. Patří k nim Chléb Dr. Popova Colorado a Chléb Dr. Popova Arizona. Oba obsahují psylium, tedy vlákninu u jitrocele indického pomáhající vylučovat z těla škodliviny a zmenšující touhu po jídle. K dalším úspěšným výrobkům Hradecké pekárny patří chléb žitný a chléb konzumní.


Zaujal vás článek?   


Autor: Petr HajnýV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.