https://www.traditionrolex.com/18
Croblihy z croissantového těsta mají nového majitele
  

Croblihy z croissantového těsta mají nového majitele

Témata: Croblihy

Pekárnu s českými croblihami, tedy koblihami vyrobenými z croissantového těsta převzal nový majitel a přejmenoval ji na Luna Bakery.
Od 15. prosince dvě bývalé pražské pekárny Oh Deer Bakery provozuje nový majitel David Beránek, který mimo jiné stojí za projekty La Cucina. Změní se nejen název, ale celá podoba obou pražských poboček.

O nastávajících změnách je psáno také na nových webových stránkách Luna Bakery „Naši milí zákazníci, tak, jako se občas rozpadne manželství, skončil i náš vztah se zakladatelem OH DEER Bakery Lukášem Vaškem. Jako výrobci produktů a vlastníci poboček Purkyňova a Dejvice, budeme i nadále provozovat pekárnu s produkty naší vlastní výroby, které jste byli zvyklí kupovat u nás nebo na Rohlíku.

Od 15.12. tedy prodejny Purkyňova a Dejvická, zůstávájí i nadále v provozu! V průběhu následujích měsíců dojde k rebrandingu a pobočky budeme provozovat pod novým jménem. Sortiment se nemění, můžete si u nás koupit kroblihy, chléb, sladké pečivo a další dobroty. Do budoucna pak chystáme spoustu novinek, nejen na našich pultech. Děkujeme a doufáme, že nám a našim produktům zachováte věrnost.”


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Croblihy z croissantového těsta mají nového majitele

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.