https://www.traditionrolex.com/18
Novinky z letošní expozice Grune Woche o pivovarnictví a pekařství
  

Novinky z letošní expozice Grune Woche o pivovarnictví a pekařství


V Berlíně se 16. až 25. ledna konal prestižní veletrh pivovarnictví a pekařství. Národní expozice se nacházela v hale č. 10.2, a mezi hlavní vystavovatele patřili Plzeňský prazdroj, Pivovary Staropramen, Michelské pekárny, Pecud Zdanov, společnost Inpeko, firma Millba nebo Jizerské pekárny.
Akci slavnostně zahájil ministr zemědělství ČR Petr Gandalovič. Čím byl veletrh zajímavý a na co se orientoval? V oblasti potravinářství byl letošní ročník zaměřen především na čerstvé produkty, ryby, maso a mléčné výrobky. Dále se zde prezentovali vinaři z různých zemí a pozadu nezůstala ani oblast pivovarnictví. Ve vystavovaném sortimentu byly zastoupeny také pekařské technologie, různé oblasti potravinářství vč. populárních bioproduktů.


Kromě jiného výstava nabídla také oblast komerčního a ekologického zemědělství, lesnictví a krajinných úprav a zejména témata jako jsou obnovitelné zdroje, šlechtění dobytka apod. Grune Woche se poprvé konala v roce 1926 a její charakter je především prodejní. Výstava je vnímána odbornou i laickou veřejností jako každoroční prestižní záležitost a je vždy velkou příležitostí k setkání odborníků z oblasti potravinářství, pivovarnictví, pekařství a zemědělství.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.