https://www.traditionrolex.com/18
Pekaři a cukráři se sešli na 9. ročníku semináře v Čejkovicích
  

Pekaři a cukráři se sešli na 9. ročníku semináře v Čejkovicích


Již devátý ročník strojně-technologického semináře přilákal letos rekordní počet účastníků z řad pekařů, cukrářů, ale i podnikatelů v dalších odvětvích či pouhých zvědavých návštěvníků.
Do jihomoravské vinařské obce Čejkovice dorazilo ve čtvrtek 22. října na 250 účastníků, kteří měli možnost shlédnout prezentace a výstavu pětatřiceti dodavatelských firem a také odborný seminář. Akce proběhla ve spolupráci Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v ČR a hlavního partnera, firmy KORNFEIL Čejč, spol. s r.o.

Program semináře odstartoval v devět hodin prezentací účastníků a od 10 hodin mohli všichni zájemci shlédnout výstavu u jednoltivých prezentačních stolků firem. Odpoledne po obědové pauze pak patřilo řečníkům a vzdělávání.

Ve 14:30 hodin totiž odstartoval odborný seminář, který zahrnul témata jako Technologické trendy 2015 či Kontinuální kynárny šité na míru prezentovaná firmou Kornfeil, dále přednášku Představení názorové platformy a nového webového portálu společnosti Naši pekaři a přednášku firmy NOVUM zaměřenou na Elektronickou evidenci tržeb.V rámci kratších prezentací byla představena témata jako Automatické lineární linky TOPOS, Průmyslové podlahy, Pekařské pšeničné mouky či Hygiena a sanitace bez použití chlóru. Závěrem pak nechyběla ani moderovaná diskuse vystavovatelů a účastníků světového pekařského veletrhu v Mnichově, která nabídla prostor všem zvědavcům i diskutérům.

Večerní program pak vyplnil očekávaný společenský večer, který sklidil u účastníků slova chvály a pro mnohé byl silnou motivací pro rezervaci termínu i na další rok. Příští ročník, tedy jubilejní desátý, proběhne 20. října 2016 a již nyní jsou na něj všichni zájemci srdečně zváni.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.