https://www.traditionrolex.com/18
Pekaři se představí na Zemi živitelce
  

Pekaři se představí na Zemi živitelce


Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v České republice se letos znovu představí na veletrhu Země živitelka. Ten se tradičně zaměřuje na potravinářství venkov, rostlinnou a živočišnou výrobu, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství. Letos proběhne již 41. ročník.
Pekaři a cukráři se letos představí 28. srpna v pavilonu T1. V rámci zahajovacího dne celého veletrhu proběhne obvyklý seminář na aktuální témata v pekárenském oboru. Příchozí mohou jako obvykle počítat s možností setkání s představiteli svazu i s předními manažery působícími v pekárenské oblasti. Akci zašťiťuje Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v České republice.

Českobudějovické výstaviště bude 28. srpna hostit také soutěž o nejlepší dožínkový koláč. O výsledcích tradičně rozhodnou samotní návštěvníci výstaviště hlasovacími kupony. Soutěž bývá zpravidla navštívena nejvýznamnějšími hosty Země živitelky vedenými ministrem zemědělství.

Mezinárodní agrosalon, odborná zemědělská výstava s prezentací rostlinné a živočišné výroby, krmiv, zemědělské techniky, potravinářství a zpracovatelského průmyslu, ekologie, lesního a vodního hospodářství, ochrany životního prostředí, služeb pro zemědělce a agroturistiky Země živitelka probíhá každoročně na výstavišti v Českých Budějovicích. Organizátoři ji připravují ve spolupráci s ministerstvem zemědělství. Letos se uskuteční od 28. srpna do 2. září.


Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.