https://www.traditionrolex.com/18
Penam mění obaly speciální řady chlebů Fit den
  

Penam mění obaly speciální řady chlebů Fit den


Pekárenská značka Penam změnila obaly své produktové řady Fit den, která se soustředí na zákazníky preferující racionální stravu.
Obaly informují o výživových údajích už na horní straně obalu. Výrobce tím zdůrazňuje zdraví prospěšné složení produktů. Společně se zvýrazněním těchto benefitů mají být nové obaly atraktivní také svým vzhledem. Jejich autoři vsadili na zářivě zelenou barvu, která je společná pro všechny produkty. Zároveň je na každém obalu ještě indikační pruh pastelové barvy, který charakterizuje vždy jeden konkrétní druh chleba. „Výrobky jsou velmi chutné a kvalitní, proto si zaslouží promyšlené a propracované obaly,“ říká se v tiskové zprávě Penamu.

Řadu výrobků Fit den tvoří celkem sedm produktů hmotnosti 250 až 500 gramů. Patří k nim chléb celozrnný, kornový, šestizrnný, slunečnicový celozrnný, žitno-slunečnicový celozrnný žitný celozrnný a žitnochléb. Penam je propaguje též prostřednictvím speciální informační kampaně „Zatočte s kily, kterou tvoří především web přinášející recepty na přípravu jídel prospěšných zdraví.

Penam patří do holdingu Agrofert ovládaného Andrejem Babišem. Je druhou největší pekárenskou skupinou v České republice a své produkty prodává také na Slovesnku a v Maďarsku.


Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.