https://www.traditionrolex.com/18
Revoluční systém chlazení mouky od Futurpolu.
  

Revoluční systém chlazení mouky od Futurpolu.

Témata: futurpol

Tradičního dodavatele potravinářských řešení a pekařských technologií, firmu Futurpol, netřeba příliš představovat, neboť za dobu své více než dvacetileté existence dokázala v České republice i v zahraničí vybudovat řadu úspěšných pekárenských provozů a zajistit jejich bezproblémový chod.
V rámci dlouholetého zastupování italské značky CEPI nyní Futurpol přichází s revolučním řešením v oblasti chlazení mouky, které je v těchto horkých letních dnech vysoce aktuální.

Jedná se o unikátní technologii na principu výměny chlazeného vzduchu, který je vháněn do sila za pomoci tzv. fluidního lůžka, čímž dosahuje postupného získávání přednastavené teploty mouky. Výhodou oproti dosavadním systémům, kde kvůli použití dusíku či jiných plynů dochází k neřízeným výkyvům teplot a současně tedy i kvality mouky v procesu výroby, je dosažení absolutní kontroly přednastavených parametrů, zamezení ztrát času a zdrojů při zahájení výrobnního cyklu, zamezení ucpávání dopravních cest s výměníkem a tedy vysoké úspory nákladů.

Jak celý systém funguje a jakým způsobem umí Futurpol a CEPI pomoci k zajištění konstantní kvality mouky pro pekárenské provozy se lze dozvědět na speciálním webu www.chlazenimouky.cz , který pro tento účel odborníci z Futurpolu připravili.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.