https://www.traditionrolex.com/18
Rohlík investuje do vlastní řemeslné pekárny
  

Rohlík investuje do vlastní řemeslné pekárny

Témata: rohlík

Firma Rohlík.cz se během posledních pár let vyšvihla na vrchol. Velký podíl na tomto úspěchu měla i koronavirová situace, která mnohé zákazníky uzamkla v karanténě, a tak neměli jinou možnost, než si jídlo nechat doručit až před dveře. Službu si tedy využívali i lidé, kteří by o ní jinak nepřemýšleli a měli možnost vyzkoušet si její výhody.
Osmimilionová investice

Nyní má Rohlík.cz i nadále roste a má možnost investovat. Letos se společnost rozhodla zaměřit se na nabídku vlastního pečiva. Pro tento účel společnost vyčlenila asi osm milionů korun.

Dosud byla firma schopná vyrobit ve spolupráci s Marhautovým pekařstvím a Pekařstvím Makovec přes 50% pečiva, které nabízí s označením „Upečeno u nás“. Zbytek tvoří rozpékané produkty od kvalitních řemeslných pekáren, jako je například pekárna Eska.

Čerstvé pečivo kdykoli si zákazník usmyslí

Rohlíku jde nyní především o to, aby si jeho zákazníci mohli pochutnat na čestvém pečivu kdykoliv na něj dostanou chuť. Cílem tedy není ani tak rozšíření sortimentu nebo nárůst objemu vyrobeného pečiva, ale to, aby i ten, kdo si večer objedná chléb, jej dostal voňavý a křupavý.

Nová řemeslná pekárna roste v Chrášťanech u Prahy, kde má Rohlík.cz své distribuční centrum a první pečivo se v ní začne péct již letos na jaře.

Rohlík expanduje

Kromě výstavby nové pekárny se firmě Rohlík.cz podařilo proniknout i na německý, rakouský, maďarský a rumunský trh a snaží se vybudovat vlastní silné značky jako Mill (mléčné produkty) nebo Dacello (uzeniny). V tomto roce by společnost ráda expandovala do Španělska a Itálie.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Rohlík investuje do vlastní řemeslné pekárny

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.