https://www.traditionrolex.com/18
Ruská mouka je u čínských pekařů populární
  

Ruská mouka je u čínských pekařů populární

Témata: mouka

Hledali byste na čínském trhu ruské potraviny? Ne? Možná byste byli překvapeni. Na čínský trh totiž začínají vstupovat kvalitní potraviny z Ruska, a to především díky masivnímu rozvoji mezinárodního elektronického obchodu. Jedná se ve velké míře o potraviny v kvalitě bio.
Pravdou je, že ruské potraviny jsou v Číně velmi žádané a populární. Nejsou ani tak drahé, proto je lidé s nadšením kupují, zejména ti, kteří se zajímají o zdravý životní styl a není jim jedno, co mají na talíři. Předpokládá se dokonce, že cena ruských potravin na čínském trhu bude v budoucnu ještě klesat. Čínští dovozci rádi v poslední době využívají dobrou obchodní příležitost a zabývají se dovozem právě potravin z Ruska. Tyto dovezené potraviny se využijí nejen pro přímou spotřebu, ale i pro výrobu dalších výrobků, například v pekárně nebo cukrárně.

Bio potraviny jsou vyráběny co nejvíce v souladu s životním prostředím. Nebývají šizené, nepoužívají se chemické konzervanty, umělá barviva a dochucovadla. Bio zemědělci nepoužívají pesticidy, umělá hnojiva, zvířata jsou chována v co nejpřirozenějších podmínkách. Potraviny v kvalitě bio jsou mnohdy chutnější a „nešizené“. Nevýhodou může být jejich poněkud vyšší cena.

Většina ruských potravin v kvalitě bio je vyráběna na Sibiři a Dálném východě. Zde je chladné klima a úrodná půda, příznivá pro zemědělství. Díky tomu zde mohou být produkovány kvalitní potraviny plné živin bez zbytečných přidaných látek. V Číně jsou velmi ceněné.

V měsíci říjnu probíhá i letos v Harbinu na severovýchodě Číny již druhý čínsko- ruský veletrh. Najít zde můžete ruskou mouku pro pekárny, které chtějí péct co nejkvalitněji, pivo, med, rostlinné oleje, džusy a mnoho dalších potravin. Není divu, že veletrh přilákal opět mnoho návštěvníků.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.