https://www.traditionrolex.com/18
Vítěze soutěže Chléb roku začalo prodávat Tesco
  

Vítěze soutěže Chléb roku začalo prodávat Tesco


Síť obchodů Tesco zareagovala na výsledky letošního ročníku Soutěže Chléb roku a nejúspěšnější výrobky zařadila do svého sortimentu. Oborovému informačnímu portálu Pekařské technologie to potvrdila Jitka Plchová zajišťující komunikaci firmy.
Soutěž Chléb roku organizuje Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v České republice. Cílem akce je propagace kvalitního chleba a pekařských výrobků. Probíhá už dvě desítky let a dělí se na kategorie Konzumní chléb a Řemeslný chléb. Výsledky bývají vyhlášeny v červnu na Dnech chleba v Pardubicích. Společnost Tesco je již pátým rokem strategickým partnerem této soutěže.

Oceněné chleby začalo Tesco prodávat počátkem července. Zákazníci si nyní v síti obchodů mohou zakoupit vítězný produkt v kategorii Konzumní chléb z produkce pekárny Zelená louka patřící do skupiny Penam. Totéž platí pro nejlepší výrobek v kategorii Řemeslný chléb, kterým se může pyšnit firma Enpeka ze Žďáru nad Sázavou.

Kromě obou vítězných chlebů si zákazníci této obchodní sítě mohou zakoupit také chléb zábrdovický a chléb beskydský. Oba byly oceněné titulem Chléb vynikající kvality.

Podle vedení sítě mají zákazníci o oceněné produkty velký zájem. "Celkově jsme v průběhu našeho partnerství prodali již více než 695 tisíc kusů oceněných chlebů," říká Patrik Dojčinovič, obchodní ředitel společnosti Tesco a dodává: "Naše partnerství v této soutěži tak potvrzuje, že je skvělou příležitostí, jak rozšířit spolupráci s dalšími pekárnami a zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní výrobky."

Společnost Tesco Stores ČR, a. s. vstoupila na český trh v roce 1996. V současné době provozuje v tuzemsku přes 200 obchodů.


Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.