https://www.traditionrolex.com/18
Značku Regionální potravina 2016 získala pekárna Smékalovo pekařství
  

Značku Regionální potravina 2016 získala pekárna Smékalovo pekařství


Opět po roce se udělovalo ocenění v podobě značky Regionální potravina několika výrobkům z Pardubického kraje. Hodnocení se ujaly dvě komise, které vybíraly z celkem 123 produktů. Logo bylo uděleno pekárně Smékalovo pekařství.
V soutěži o značku Regionální potravina Pardubického kraje 2016 bojovalo 33 výrobců se 123 produkty, mezi kterými se objevily nejen masné, pekařské, cukrářské a mléčné výrobky.

Všechny produkty prošly důkladným hodnocením dvou sedmičlenných komisí, jejichž členy byli zástupci Ministerstva zemědělství ČR, Agrární komory ČR, Potravinářské komory ČR, krajského úřadu, Státní zemědělské potravinářské inspekce, Státního zemědělského intervenčního fondu a Státní veterinární správy ČR.

Nejen větrník ze Smékalova pekařství je Regionální potravinou

V kategorii Cukrářské výrobky včetně cukrovinek v Pardubickém kraji logo Regionální potravina za rok 2016 získala pekárna Smékalovo pekařství spol. s r.o. Ta u poroty uspěla s větrníkem.

Smékalovo pekařství peče již od roku 1890. V současnosti nabízí 360 druhů výrobků, mezi kterými je i oceněný větrník. Ten se však značkou Regionální potravina nepyšní jako jediný v pekařství. Logo v roce 2014 získal v kategorii Pekařské výrobky včetně těstovin sváteční koláč s náplní povidlovou.

Logo obdržel také kvasový bochník cibulový a staročeské hovězí

Mezi dalšími oceněnými produkty v letošním vyhlašování v Pardubickém kraji se objevil kvasový bochník cibulový od Mgr. Tomáše Kroulíka, choceňský tvaroh jemný 250 g z Choceňské mlékárny nebo džem meruňky s levandulí od Michaely Naumecové.

Dále porota udělila značku Regionální potravina staročeskému hovězí z Jatek Lanškroun, srnčí klobáse z Uzeniny Kořínek, houskovému knedlíku od Knedlíky Kadavý a Pivovaru Rychtář za pivo Rychtář grunt.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.