https://www.traditionrolex.com/18
Chleba z Koláčkovy pekárny uchvátil i filmovou hvězdu
  

Chleba z Koláčkovy pekárny uchvátil i filmovou hvězdu


Koláčkova pekárna v Jablonci nad Nisou je jedinečným místem, kde se tradice, kvalita surovin a pečlivé řemeslo spojují v jedinečných pekařských produktech. Pro Jiřího Koláčka, majitele pekárny, jsou kvásek, mouka a křupavé pečivo víc, než jen obyčejné potraviny. Pekárnu založil společně se svou dcerou z ryzí potřeby snídat kvalitní a chutné pečivo. Žádné směsi, mražené polotovary nebo chemické kvasy.
Hvězdně dobrý chléb

Pečlivá práce Jiřího a jeho dcery se vyplatila a dalo by se říct, že si jejich chléb zahrál i hlavní roli ve filmu Králíček Jojo. Když se v Česku točila scéna, ve které Scarlett Johansson ukusovala chléb, vybral štáb pro tuto příležitost ten nejhezčí chléb, který byl v kantýně filmových ateliérů k dostání.

Další den však již tento chléb bohužel neměli, a tak herečce pro stejnou scénu předložili jiný chléb. Scarlett Johansson však opustila natáčení se slovy „Jestli tam nebude ten chleba, co tam byl včera, tak netočím“ a štáb tak musel volat přímo do Koláčkovy pekárny a oblíbený chléb sehnat.

Chléb, dort i výběrová káva

Pekárna v Jablonci nabízí širokou škálu výrobků prvotřídní kvality. V nabídce najdete 100% žitný chléb z vlastního kvasu s křupavou kůrkou a nadýchanou střídou.

Kromě chleba se zde vyrábějí i lahodné cukrářské dobroty včetně dortů na přání. Koláčkova pekárna provozuje také bistro s kavárnou, kde si můžete vychutnat čerstvý dort a doprovodit ho výběrovou kávou.

Co jste možná nevěděli:

    • Tato moderní rodinná pekárna se zaměřuje na ochranu životního prostředí. Polovina jejich produkce je v BIO kvalitě.

    • Koláčkova pekárna získala několik ocenění, mezi nimiž jsou například tituly Regionální potravina, Inovativní výrobek roku a Nejlepší výrobek Libereckého kraje.

    • Pekárna poskytuje své produkty nejen místním zákazníkům, ale také rozváží po celé České republice a dokonce i do Německa.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Chleba z Koláčkovy pekárny uchvátil i filmovou hvězdu

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.