https://www.traditionrolex.com/18
Francouzské pekařství Paul nahrazuje jednorázové obaly
  

Francouzské pekařství Paul nahrazuje jednorázové obaly


Nejen obchodní řetězce, ale také kavárny a pekárny vyrazily do boje proti jednorázovým obalům. Cílem je snížit objem plastového odpadu. Do kampaně #dostbyloplastu se nově připojilo i francouzské pekařství Paul, které ve svých provozovnách zavedlo novou řadu opakovaně použitelných obalů. Zákazníci si mohou odnést kávu ve stylovém termohrnku a pečivo v látkových taškách.
Konec jednorázovým obalům

Trendem poslední doby je boj proti jednorázovým obalům. Je to záslužná věc, neboť právě plastové kelímky a talíře, jednorázová míchátka, brčka a další plasty zatěžují odpadové hospodářství a také přírodu. Malý a lehký plastový odpad je často odvanut větrem do přírody i do vodních toků, ze kterých se v přímořských státech dostává rovnou do moří a oceánů. A právě v oceánech se odhadem ekologů hromadí až 150 tun plastového odpadu.

Hlavní akcent v boji proti jednorázovému odpadu nastolila v posledních měsících Evropská unie. Členské země EU se totiž dohodly na zákazu používání jednorázových plastových obalů. Skončit s jednorázovými plastovými obaly by se mělo do roku 2021.

 

Pekařství Paul zavádí designové tašky i termohrnky pro opakované použití

Francouzské pekařství Paul nebere problematiku jednorázových obalů na lehkou váhu. Navíc na ekologické trendy slyší také zákazníci. A právě zákazníci si v českých pobočkách pekařství Paul mohou vybrat nové obaly pro opakované použití.

Na pečivo nabízí pekařství stylovou látkovou tašku, kterou je možné složit do kabelky a mít ji neustále u sebe. Tašku doplňuje jedinečný design s francouzským pečivem a vyobrazením pařížské Eiffelovy věže. A kdo má rád kávu s sebou, ten si ji z pekařství Paul odnese v originálním terhmohrnku. Ostatně káva z termohrnku chutná lépe než z papírového kelímku.

                                                         

K termohrnku získají slevu na nápoje

Využívání nových obalů podporuje francouzské pekařství Paul slevovou akcí. Každý zákazník, který si do terhmohrnku zakoupí teplý nápoj, získá 10% slevu. A pokud vlastní zákaznickou Mercicard získá zpět 7 % z útraty.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Francouzské pekařství Paul nahrazuje jednorázové obaly

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.