Jsme na Salimě a připravujeme rozsáhlou reportáž
  

Jsme na Salimě a připravujeme rozsáhlou reportáž


Na brněnském výstavišti začaly 3.2.2010 mezinárodní potravinářské veletrhy Salima. Na akci se prezentuje 929 firem z 26 zemí. Akce potrvají do pátku 5. března. První čtyři dny jsou určeny pouze odborníkům a studentům středních a vysokých škol. Samotný veletrh Salima se podle pořadatelů letos opět zaměří na propagaci racionální výživy a trendů gastronomie. Partnerskou zemí je letos Slovensko, oficiálně přislíbilo účast 16 zemí. Mezi nimi nechybí ani tak vzdálené země jako Brazílie, Indie, Kanada, Singapur nebo Srí Lanka.
Na veletrhu technologií a zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování Inteco zase představí své umění „rozzlobený šéfkuchař“ Zdeněk Pohlreich známý z pořadu televize Prima „Ano, šéfe!“.

Ve „vinařských“ pavilonech A1 a A2 veletrhu Vinex se letos opět sejde vysoce kvalitní přehlídka. Vedle domácích firem se představí producenti vína z Francie, Německa, Rakouska, Slovenska a Slovinska a svými vzorky vín budou zastoupeny i další vinařské velmoci jako např. Argentina, Chile nebo Portugalsko.

Náš oborový portál je na místě po všechny dny a mapuje dění přímo na Salimě. Již brzy se můžete těšit na rozsáhlou reportáž vč. velké fotogalerie.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Jsme na Salimě a připravujeme rozsáhlou reportáž

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.