Máte rádi cheesecake? Zkuste jedinečné spojení Zemanky a Lučiny v tradiční i bezlepkové podobě.
  

Máte rádi cheesecake? Zkuste jedinečné spojení Zemanky a Lučiny v tradiční i bezlepkové podobě.

Témata: Zemanka

Když se spojí poctivé produkty z kvalitních přírodních surovin a láska k tomu, co děláte, tak vždycky vznikne něco úžasného. A přesně takový bude i cheesecake, který si teď můžete udělat ze sušenek z Biopekárny Zemanka a Lučiny Smetanové. Tradiční české značky spojily své síly a z jejich spolupráce vznikají neuvěřitelné dobroty. Jsou plné tradiční chuti cheesecake, přesto ale svěžejší, s korpusem obsahujícím pravé máslo, bohatou chutí čokolády nebo jen lehkým dotekem koření. Stačí si jen vybrat své oblíbené sušenky z Biopekárny Zemanka a o zbytek se postará vaše cukrářská fantazie.
Cheesecake tvoří dvě základní vrstvy: korpus z rozdrobených sušenek a krémová vrstva. Právě na korpus se skvěle hodí sušenky od Zemanky a vybírat nemusíte jen podle chuti. V nabídce je spousta produktů bez lepku či bez bílého cukru, a tak bude cheesecake vhodný i pro milovníky sladkého s nějakou tou potravinovou intolerancí.

Ctitele té největší klasiky jistě osloví tradiční Máslové bio sušenky s ovesnými vločkami (bio máslo, bio hladká a celozrnná pšeničná mouka, bio ovesné vločky, bio syrovátka, bio třtinový cukr a bio vanilkové aroma). Korpusu dodají plnou máslovou chuť v tom nejtradičnějším pojetí.

Vyznavači čokolády a kávy sáhnou po Bio čoko-kokoskách s 60 % hořkou čokoládou (bio hladká a celozrnná pšeničná mouka, bio třtinový cukr, bio strouhaný kokos, bio hořká čokoláda, bio kakaový prášek a bio vanilkové aroma), Bezlepkových pohankových bio hrudkách s čokoládou (bio pohanková mouka, bio třtinový cukr, bio vejce, bio kukuřičná mouka,  bio hořká čokoláda, bio kakaový prášek a bio vanilkové aroma) nebo Kávových bio sušenkách s kokosem (bio hladká a celozrnná pšeničná mouka, bio třtinový cukr, bio strouhaný kokos, bio kakaový prášek, bio káva a bio kardamom).

A těm, kdo rádi experimentují, jistě padnou do noty Medové bio perníčky (bio hladká pšeničná mouka, bio třtinový cukr, bio med, bio vejce, bio skořice mletá, bio perníkové koření) nebo Bezlepkové pohankové bio perníčky (bio pohanková a kukuřičná mouka, bio třtinový cukr, bio med, bio vejce, bio skořice mletá, bio perníkové koření).

„Obecně mám ráda, když si můžu koupit produkty, které jsou z poctivých surovin (poctivé máslo v sušenkách, bio mouka atd.), jsou dobře zpracované a skvěle vychucené. Na trhu je velmi těžké najít sušenky, které obsahují máslo a ne žádné ztužené tuky, a které nejsou přehnaně doplněné kořením. U značky Zemanka se můžeme spolehnout, že každá várka chutná skvěle,“ říká food influencerka a účastnice  MasterChef Česko 2020 Pavlína Lubojatzky.

Na krémovou vrstvu je potřeba hutnější čerstvý sýr s extra mléčnou a svěží chutí, který zajistí větší lahodnost finálního dezertu a vyšší tučnost, díky které bude krém lépe držet. Podle food influencerky Pavlíny Lubojatzky je tou pravou ingrediencí právě Lučina Smetanová a to hlavně kvůli svému čistému složení z tvarohu a smetany.

A jak vlastně upéct lahodný cheesecake na první dobrou?

Stačí dodržet pár důležitých kroků – odpočinutí surovin, zamražení korpusu, pečení, odpočinutí a chlazení. Pak už jen nejdůležitější akce: vychutnat si vlastnoručně připravený cheesecake z těch nejlepších surovin se svou drahou polovičkou, rodinou, přáteli či kolegy.

Foto: archiv Biopekárna Zemanka


Zaujal vás článek?   


Autor: Tisková zpráva

Máte rádi cheesecake? Zkuste jedinečné spojení Zemanky a Lučiny v tradiční i bezlepkové podobě.

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.