https://www.traditionrolex.com/18
Odborný seminář u příležitosti akce „Země živitelka 2009
  

Odborný seminář u příležitosti akce „Země živitelka 2009


Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů pořádál ve čtvrtek dne 27. srpna 2009 od 10.00 hod. odborný seminář u příležitosti zahájení výstavy „Země živitelka 2009" v kulturním domě METROPOL v Českých Budějovicích. Na tomto semináři byl také představen dlouho očekávaný projekt „Moderní pekař 21. století". Ten je primárně určený pro potřeby vzdělávání pracovníků členských firem svazu. Na tento projekt se zaměříme v některém z příštích rozhovorů.
Na této tradiční akci měl být přítomen také ministr zemědělství Ing. Jakub Šebesta, který nakonec na seminář nedorazil z důvodu důležité pracovní schůzky. Je to zřejmě vůbec poprvé co ministr zemědělství na takto důležitou akci nepřijel, ale i tak byla rozprava např. na téma „Logistika pekárenských a dodavatelských společností jako nástroj zvýšení efektivnosti firmy"velmi zajímavá. Neformální diskuse v závěru, stejně jako výstavka předních dodavatelů z oboru, byla samozřejmě nedílou součástí jedné z posledních velkých akcí tohoto roku.

Letošní vítězný exponát soutěže „O nejhezčí dožínkový koláč“, který rovněž obdržela delegace z Ministerstva zemědělství ČR, pochází z dílny zručných pekařů z firmy NOPEK, a.s. Vysoké Mýto. Soutěž svými koláči obeslalo celkem 13 pekáren. Výstavky dodavatelů strojů, zařízení, surovin, přípravků a dalších produktů a služeb se účastnilo 20 firem. Akci navštívilo více než 150 zájemců z řad odborné veřejnosti.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.