Rohlik.cz spolupracuje s řemeslnými pekárnami
  

Rohlik.cz spolupracuje s řemeslnými pekárnami


Největší český online supermarket Rohlik.cz zařazuje do své nabídky pečivo z vyhlášených řemeslných pekáren. Od prosince exkluzivně nabízí chléb z pekařství Eska, jenž patří do řetězce Ambiente.
Internetový supermarket Rohlik.cz již dříve do svého sortimentu zařadil výrobky z vyhlášených pekařství. Nabízí tak pečivo z Antonínova pekařství, Merhautova pekařství či z Pekárny Kabát. Navázáním spolupráce s pekařstvím Eska získal Rohlik.cz do svého sortimentu nejlepší pekárnu v Praze. Nabídku pečiva z řemeslných pekařství zdůvodňuje Rohlik.cz vysokou poptávkou po pečivu, které je vyrobeno z kvalitních surovin.

Zařadit do prodeje pečivo z Esky jsme se rozhodli poté, co nás na Rohlíku velmi příjemně překvapil velký zájem o výrobky z Antonínova pekařství. Hned první den jsme všechno pečivo vyprodali během pouhých dvou hodin. Od té doby denně vyprodáme všechny chleby, rohlíky i koláče. Minulý týden jsme proto zásoby chlebů navýšili, abychom lépe pokryli poptávku. Věříme, že chleba z Esky vyvolá obdobný ohlas,“ vysvětluje marketingový ředitel Rohlik.cz Rostislav Brzobohatý.

 

Chléb z Esky se peče v peci vytápěné dubovým dřevem

Chléb z karlínského pekařství Eska je proslulý svou vláčnou střídkou, jedinečnou chutí a vypečenou křupavou kůrkou. Chléb se vyrábí ručně z žitné a pšeničné mouky v bio kvalitě, třífázově vedeného kvasu, vody a kmínu. Charakteristickou chuť s vůni ohně a křupavou kůrkou mu dodává pečení v peci vytápěné bukovým dřevem.

Rohlik.cz nabízí zákazníkům chléb z Esky od neděle do středy. Do distributorského centra je chléb navážen dvakrát denně, odkud se rozváží přímo k zákazníkovi.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Rohlik.cz spolupracuje s řemeslnými pekárnami

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.