https://www.traditionrolex.com/18
Soutěž o nejchutnější novojičínskou koblihu vyhrálo pekařství Illík
  

Soutěž o nejchutnější novojičínskou koblihu vyhrálo pekařství Illík


V rámci Novojičínského jarmarku, který proběhl 9. února, se uskutečnil 5. ročník soutěže o nejchutnější regionální potravinu. V letošním ročníku se vybírala nejchutnější kobliha. V historii soutěže se tak jednalo o druhý pekařský výrobek, který se ucházel o přízeň návštěvníků.
Každý rok v období masopustního veselí se v Novém Jičíně koná tradiční jarmark, jehož nedílnou součástí je soutěž o nejchutnější regionální potravinu. Přičemž každý rok se vybírá nejchutnější potravina z odlišné kategorie. V minulých ročnících se například vybírala nejchutnější zelňačka, klobása, tlačenka či koláč.

Soutěž o nejchutnější koblihu

Letošní pátý ročník nejchutnější regionální potraviny patřil koblihám. O přízeň hodnotitelů usilovaly koblihy z několika regionálních pekařství.  Hodnotiteli byli samotní návštěvníci jarmarku, kteří koblihy ochutnali a následně ohodnotili svým hlasem. Aby návštěvníci nebyli v soutěži ovlivněni náklonností k svému oblíbenému pekařství, byly soutěžní koblihy označeny pořadovým číslem a nikoliv výrobcem.

Nejchutnější regionální koblihy pečou v pekařství Illík

V soutěži o nejchutnější novojičínskou koblihu hlasovalo 352 respondentů, přičemž vítězná kobliha získala 150 hlasů. V silné konkurenci se vítězem soutěže o nejchutnější koblihu stala kobliha z bílovického pekařství Illík. „Lidé si ve velmi silné konkurenci mnoha koblih vybrali právě tu naši! Moc si toho vážíme. Vítězství je pro nás vzácnější, neboť o vítězi rozhodli přímo návštěvníci podle svých chutí,“ řekl majitel Pekařství Illík spol. s r.o. Antonín Illík.

V minulosti získaly ocenění koláče z Životic

Koblihy jsou druhým pekařským výrobkem, který byl zařazen do soutěže o nejchutnější novojičínskou potravinu. V roce 2015 v soutěži vyhrály koláče z Životic. Stejně, jako v letošním ročníku, o nejchutnějších koláčích hlasovali přímo návštěvníci jarmarku.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Soutěž o nejchutnější novojičínskou koblihu vyhrálo pekařství Illík

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.