https://www.traditionrolex.com/18
Ministerstvo spouští vánoční soutěž na podporu kvalitních potravin
  

Ministerstvo spouští vánoční soutěž na podporu kvalitních potravin


Ministr zemědělství Marian Jurečka spustil informační kampaň na podporu prodeje kvalitních potravin, jejíž součástí je spotřebitelská soutěž České Vánoce.
Cílem akce je zvýšit zájem občanů o tradiční kvalitní potraviny a upozornit na zajímavé výrobky producentů. Mottem celé soutěže je slogan „Nákup regionálních potravin je výhra pro celé Česko“.

Zájemci o účast v soutěži zakoupí 30 libovolných výrobků označených vybranými logy. Těmi jsou Regionální potravina, Klasa, Chráněné zeměpisné označení, Chráněné označení původu, Zaručená tradiční specialita, Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou, Bio „zebra“ a EU „Bio list“. Vystřihnutá loga poté nalepí na hrací kartu a zašle na adresu uvedenou na stránkách soutěže. Na stejné adrese najde ke stažení i příslušnou hrací kartu.

Prvních pět tisíc účastníků soutěže v každém týdnu jejího trvání dostane drobné dárky. Všichni pak budou zařazeni do slosování o hlavní ceny. Tou první je výhra automobilu Škoda Rapid Spaceback, k dalším patří poukázky na odběr výrobků Budějovického Budvaru v hodnotě 25 a 20 tisíc korun, dovolená na farmě na Vysočině i lednička nebo mrazící box plný potravin.

Soutěž odstartovala 27. října a potrvá do 4. ledna příštího roku. Ministerstvo odhaduje náklady na celou kampaň na 60 milionů korun.

 

Zaujal vás článek?   


Autor: Martin StejskalV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.