https://www.traditionrolex.com/18
Pekárna Zrno zrnko představila pečivo připravované z čerstvého másla z La Formaggeria Gran Moravia
  

Pekárna Zrno zrnko představila pečivo připravované z čerstvého másla z La Formaggeria Gran Moravia

Témata: máslo

Kvalitní máslo je základem každé pekárny, která se chce věnovat svému řemeslu opravdu poctivě. Oblíbená pekárna Zrno zrnko jde příkladem, týdně zde zpracují 150 kilo másla! A aby máslo bylo opravdu v té nejvyšší kvalitě, využívají extra čerstvé máslo z La Formaggeria Gran Moravia, které se vyrábí v litovelské sýrárně Brazzale Moravia a.s..
„La Formaggeria Gran Moravia jsme si vybrali, protože jejich máslo je zkrátka nejlahodnější. Vyrábí se z přirozeně odstáté smetany vysoce kvalitního mléka určeného pro výrobu sýru Gran Moravia. Obsahuje minimálně 82 % mléčného tuku, maximálně 16 % vody a maximálně 2 % netuků. Navíc jde o české máslo od české firmy – doprava v rámci republiky tak snižuje uhlíkovou stopu,“ říká spolumajitel pekárny Zrno zrnko Ondřej Kuchař.

„Segment kvalitních pekáren nás zajímá a chceme do něj více proniknout. Jsme hrdí, že můžeme dodávat naše máslo zrovna do Zrno zrnko, protože z něj vyrábějí skvělé pečivo. Dokonce i my ho nabízíme v jedné z našich prodejen,“ říká ředitel La Formaggeria Gran Moravia Claudio La Carbonara.

A zatímco máslo z litovelské sýrárny vylepšuje chuť koláčů, šneků, vánoček, croissantů a dalších sladkých koláčů v pekařských kavárnách Zrno zrnko, kváskové chleby, bagety  a další pečivo Zrno zrnko rozšířily sortiment nové prodejny La Formaggeria Gran Moravia v Praze na Výtoni.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakce

Pekárna Zrno zrnko představila pečivo připravované z čerstvého másla z La Formaggeria Gran Moravia

 V diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.