https://www.traditionrolex.com/18
Hügli Food opouští segment sladkých polotovarů
  

Hügli Food opouští segment sladkých polotovarů


Společnost Hügli Food, výrobce dehydratovaných potravinářských směsí a čokoládových produktů, prodal část své výroby do Německa. Hügli Food opouští dosavadní produkci čokoládových pomazánek, náplní a polev, kterou po ní převezme společnost Wilhelm Reuss und GmbH und Co. KG z Berlína. Dosavadní výrobce již dopisem informoval své dosavadní klienty.
Hügli Food dodával svým klientům především kakaové polevy a náplňové krémy. Produkce nacházela uplatnění u pekařů, cukrářů a výrobců cereálních potravin. „Hügli Food se bude do budoucna plně koncentrovat na výrobu dehydrovaných směsí: polévek, omáček a hotových jídel," uvedla společnost v dopise klientům. Odhadovaná produkce divize sladkých polotovarů Hügli se pohybovala kolem tisíce tun ročně.

Klienti Hügli Food mají nyní možnost využít nabídky německé firmy, případně si najít nového dodavatele z České republiky. Na trhu bude i nadále působit čtveřice stabilních dodavatelů tohoto zboží, k nejsilnějším patří Altis Kolín kooperující mimo jiné s gigantem Nestlé.

Kořeny firmy Hügli pocházejí ze Švýcarska, v současné době má v zahraničí několik poboček a exportuje výrobky do dvaceti států. V České republice se etablovala v roce 2002 převzetím firmy Bonita.

 


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.