https://www.traditionrolex.com/18
Olomoucký dodavatel pekařských technologií, společnost FUTURPOL, se stal krajským finalistou Vodafone Firma roku
  

Olomoucký dodavatel pekařských technologií, společnost FUTURPOL, se stal krajským finalistou Vodafone Firma roku


Mezi finalisty soutěže Vodafone Firma roku 2017 Olomouckého kraje se umístila přední česká společnost FUTURPOL, která se zabývá projekcí a dodávkou automatizovaných technologií pro pekařský průmysl.
Úspěch českého dodavatele pekařských technologií

V úterý 10. října proběhlo v olomouckém hotelu NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS vyhlášení finále krajského kola Česká spořitelna Živnostník roku 2017 a Vodafone Firma roku 2017 pro Olomoucký kraj.

Mezi desítkou finalistů soutěže kola Vodafone Firma roku 2017 Olomouckého kraje se umístila česká společnost FUTURPOL, s.r.o. Firma je známá na tuzemském i zahraničním potravinářském trhu, neboť patří mezi přední dodavatele pekařské technologie.

 Společnost FUTURPOL se zabývá projekcí, výrobou a prodejem automatizovaných systémů pro chemický, farmaceutický a především potravinářský průmysl v oboru skladování, dávkování a přepravy sypkých surovin a výrobu těst.

V oblasti pekařské technologie je společnost FUTURPOL profesionálním dodavatelem technologických řešení a zařízení pro surovinové hospodářství, hnětení a dělení těst včetně tvarovacích linek na chléb a ostatní pečivo.

Mezi živnostníky uspěla tvarůžková cukrárna

První místo mezi živnostníky Olomouckého kraje získala Blanka Poštulková s vyhlášenou tvarůžkovou cukrárnou Loštice. Vítězem Vodafone Firma roku 2017 Olomouckého kraje se stala společnost CIDEM Hranice, výrobce cementotřískových desek pro podlahové systémy a půdní vestavby. Vyhlášení celorepublikových vítězů soutěží Vodafone Firma roku 2017Česká spořitelna Živnostník roku 2017 se uskuteční 6. prosince na pražském Žofíně.


Zaujal vás článek?   


Autor: redakceV diskusi zatím není žádný příspěvek. Buďte první!

Nový příspěvek do diskuseKatalog firem,
produktů a služeb

Místo pro Vaše odkazy. V případě splnění registračních podmínek zdarma zveřejníme.

Vyhledávání Nová registrace

Newsletter

Chcete zůstat v obraze? Připojte se k naší komunitě profesionálů. Objednejte si zasílání nejaktuálnějších příspěvků mailem.

Přihlásit k odběru
Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů
TEN ART, spol. s r.o.
Vyzkoušej Ekonomický Software DUNA
Výstaviště České Budějovice a.s.
MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL IV
Futurpol - dodáváme a servisujeme ucelená řešení pro pekárenské a potravinářské provozy a surovinová hospodářství.